KONST / Litografier / Färglitografi 17516069

nr 1751 6069

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Signerad, numrerad 383/390, bilkyrkogård. Färglitografi, bildmått: 40x57cm, yttermått inklusive ram: 53x73cm

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:31:24

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg